Kampnr | Dato | Tid | Række/Pulje | Hjemme | Ude | Resultat | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
04. maj
10:00
Skibet IF
Nr. Bjært/Strandhuse IF
U10 Drenge B2 (2014) 5:5 - Lør. d. 4. maj Pulje 30
|
|||||||||||||||||||
04. maj
10:00
Vamdrup IF (1)
Taulov/Skærbæk IF
U10 Drenge B2 (2014) 5:5 - Lør. d. 4. maj Pulje 30
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
04. maj
10:40
Taulov/Skærbæk IF
Skibet IF
U10 Drenge B2 (2014) 5:5 - Lør. d. 4. maj Pulje 30
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
04. maj
10:40
Nr. Bjært/Strandhuse IF
Vamdrup IF (1)
U10 Drenge B2 (2014) 5:5 - Lør. d. 4. maj Pulje 30
|
|||||||||||||||||||
05. maj
10:00
Taulov/Skærbæk IF
Vejle Kammeraterne
U11 Drenge C1 (2013) 8:8 - Forår 2024 Pulje 22
|
|||||||||||||||||||
05. maj
10:00
Taulov/Skærbæk IF
Almind / Harte G&IF
UDS
U12 Drenge C2 (2012) 8:8 - Forår 2024 Pulje 52
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
05. maj
11:30
Taulov/Skærbæk IF
Kolding IF
U12 Drenge A2 (2012) 8:8 - Forår 2024 Pulje 31
|
|||||||||||||||||||
05. maj
13:00
Fredericia Fodbold
Varde IF
UHT
U17 Drenge Liga 3 (2007) 11:11/9:9 - forår 2024 Pulje 415
|
|||||||||||||||||||
06. maj
18:00
Fredericia Fodbold
Gauerslund IF
U14 Drenge Liga 5 (2010) 11:11/9:9 - forår 2024 Pulje 662
|
|||||||||||||||||||
06. maj
18:00
Fredericia KF/Taulov Skærbæk IF
Oversidder
U14 Piger C (2010) 8:8- Forår 2024 Pulje 60
|
|||||||||||||||||||
06. maj
19:00
TSIF/Fredericia KF
Bredballe IF
Kvinde C2 (+15) 7:7 - Forår 2024 Pulje 315
|
|||||||||||||||||||
06. maj
19:15
FC Fredericia
Rødekro IF
U16 Drenge Liga 5 (2008) 11:11/9:9 - forår 2024 Pulje 490
|
|||||||||||||||||||
07. maj
Fredericia Fodbold
Oversidder
U13 Drenge C2 (2011) 8:8 - Forår 2024 Pulje 17
|
|||||||||||||||||||
08. maj
19:00
Taulov/Skærbæk IF
Dalby GF (1)
Herre C2 (+16) 7:7 - Forår 2024 Pulje 146
|
|||||||||||||||||||
12. maj
16:00
Fredericia Fodbold
Vinding SF
U14 Drenge Liga 5 (2010) 11:11/9:9 - forår 2024 Pulje 662
|
|||||||||||||||||||
12. maj
17:00
FC Fredericia
Vonsild FK
U16 Drenge Liga 5 (2008) 11:11/9:9 - forår 2024 Pulje 490
|
|||||||||||||||||||
12. maj
18:00
Fredericia Fodbold
Esbjerg fB
U17 Drenge Liga 2 (2007) 11:11 - forår 2024 Pulje 408
|
|||||||||||||||||||
13. maj
19:00
TSIF/Fredericia KF
Fynslund B (2)
Kvinde C2 (+15) 7:7 - Forår 2024 Pulje 315
|
|||||||||||||||||||
14. maj
18:30
Fredericia Fodbold
Grindsted GIF
U14 Drenge Liga 3 (2010) 11:11 - forår 2024 Pulje 628
|
|||||||||||||||||||
14. maj
19:00
Taulov/Skærbæk IF
Vejle FC
Herrer Serie 5 11:11/9:9 - Forår 2024 Pulje 156
|
|||||||||||||||||||
15. maj
19:00
Taulov/Skærbæk IF
Ammitsbøl/Egtved
M+32 11:11 - forår 2024 Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
16. maj
17:45
Taulov/Skærbæk IF
Nr. Bjært/Strandhuse IF
U12 Drenge B2 (2012) 8:8 - Forår 2024 Pulje 42
|
|||||||||||||||||||
16. maj
19:00
Taulov/Skærbæk IF
Seest B (2)
Herre C2 (+16) 7:7 - Forår 2024 Pulje 146
|
|||||||||||||||||||
20. maj
18:00
FC Fredericia
Esbjerg fB
U15 Drenge Liga 2 (2009) 11:11 - forår 2024 Pulje 513
|
|||||||||||||||||||
25. maj
10:30
Taulov/Skærbæk IF
NFS/VB
U12 Drenge B2 (2012) 8:8 - Forår 2024 Pulje 42
|
|||||||||||||||||||
25. maj
11:00
Fredericia Fodbold
Vejen SF
U14 Drenge Liga 4 (2010) 11:11 - forår 2024 Pulje 644
|
|||||||||||||||||||
26. maj
10:00
Taulov/Skærbæk IF
Fynslund B
U12 Drenge C2 (2012) 8:8 - Forår 2024 Pulje 52
|
|||||||||||||||||||
27. maj
18:00
Taulov/Skærbæk IF
Bramdrupdam GIF
U11 Piger B1 (2013) 8:8 - Forår 2024 Pulje 64
|
|||||||||||||||||||
27. maj
19:00
Taulov-Skærbæk IF
Kolding If - Fodbold/old Boys
Veteraner 11:11 / Privat (Uden aut. DA) Træningskamp
|
|||||||||||||||||||
27. maj
19:15
TSIF/Fredericia KF
Fredericia KFUM
Kvinde C2 (+15) 7:7 - Forår 2024 Pulje 315
|
|||||||||||||||||||
30. maj
18:00
Fredericia KF/Taulov Skærbæk IF
Oversidder
U14 Piger C (2010) 8:8- Forår 2024 Pulje 60
|
|||||||||||||||||||
30. maj
19:00
Taulov/Skærbæk IF
Erritsø GIF
Herre C2 (+16) 7:7 - Forår 2024 Pulje 146
|